SNS - Slovenská národná strana

Smer-áci spustili rozpredaj slovenskej zeme, čierny 1. Máj 2014

<< Predošlá aktualita

Ďalšia aktualita >>

Sviatok práce si tohto roku naša vládna garnitúra spojila so zahájením obdobia voľného obchodovania so slovenskou pôdou.


Argumentácia ministra Ľ. Jahnátka, že zákon na ochranu pôdy sa nedal pripraviť tak, aby ochránil slovenskú pôdu hneď po ukončení európskeho moratória je len trápnym, a voči slovenským občanom až sprostým klamstvom.


Veď vláda SMER-u pred nedávnom, bez mihnutia oka, využívala inštitút skráteného legislatívneho konania aj na prijímanie bezvýznamných zákonných úprav.


Ak pri dôležitom zákone na ochranu pôdy vláda nepostupovala v skrátenom legislatívnom konaní, znamená to, že vedome a úmyselne otvorila priestor pre výpredaj slovenskej pôdy do zahraničia.


R. Fico, aj jeho vydarená partia dobre vedia, že rovnako, ako pri pochybných transakciách s SPP aj pri tomto kšefte s pôdou, ktorú nám nechávajú rozpredať priamo pod nohami, sa správajú nečestne.


Iste aj preto, že sa obávajú oprávneného hnevu ľudí, zabezpečili si počas ohláseného protestného zhromaždenia za záchranu slovenskej pôdy, územnej celistvosti SR a zvrchovanosti štátu, usporiadaného pred budovou NR SR, policajnú ochranu.


A aj keď hnev vládou sklamaných a znechutených ľudí, zastupujúcich rozličné záujmové združenia a skupiny bol silný, obišlo sa stretnutie bez otvorených konfliktov s poriadkovými zložkami.


Rád som prijal pozvanie organizátorov, aby som príhovorom k zúčastneným podporil pokojný, ale dôrazný protest Slovákov proti tunelovaniu štátu organizovanému osobami, ktoré nám vo voľbách sľubovali slušnosť a istoty.


Som presvedčený, že na dnešnom verejnom zhromaždení proti zlyhaniu slovenskej vlády pri ochrane záujmov a potrieb Slovenskej republiky a jej občanov, som zastupoval názory a postoje aj mnohých z vás.


O protestoch občanov proti stupňujúcemu sa vykrádaniu majetku slovenských občanov sa z mocou ovládaných médií iste nedozviete.


PROTESTUJME HLASOVANÍM !!!


© Jaroslav Paška

 
SNS Europsky parlament
EFD MELD
Nasi europoslanci Facebook
© Jaroslav Paška 2018

späť