SNS - Slovenská národná strana

Ďalší rocker nám vyjadruje podporu

<< Predošlá aktualita

Ďalšia aktualita >>

Potom, čo poslanecký klub EFD group (ktorý v EP spolu s ďalšími národne orientovanými stranami spoluzaložila SNS), prišiel do Bruselu morálne povzbudiť Sir Paul MC CARTNEY na neformálne posedenie pri „barbecue“, pridal sa včera k verejnej podpore patriotizmu v politike EFD aj spevák a frontman známej rockovej kapely URIAH HEEP John LAWTON.


Bývalý spevák, v súčasnosti producent, osobne pricestoval vyjadriť svoje sympatie našej politickej skupine a v príhovore zdôraznil, že sú mu veľmi blízke kritické postoje k Európskej únii, ktoré prezentuje predseda EFD Nigel FARAGE a jeho kolegovia vo frakcii.


Silnejúci patriotizmus, najmä medzi mladými ľuďmi, chápe ako prirodzený vzdor proti byrokratickej mašinérii Bruselu, ktorá v záujme vytvorenia EURÓPSKEHO SUPERŠTÁTU valcuje kultúrne a spoločenské tradície národov a pokúša sa obrať mládež o národnú identitu, či o hrdosť na svojich predkov.


Konštatoval, že dobre rozumie aj rastúcej vlne nevôle k práci bruselských úradníkov zanedbávajúcich základné potreby obyvateľov Únie, a teší sa stúpajúcemu záujmu občanov EÚ o realistické návody na riešenia problémov každodenného života, ktoré trpezlivo predkladajú národné politické strany z EFD.


Preto je pripravený vyzývať širokú verejnosť, aby svoju oprávnenú nespokojnosť s európskou socialisticko-ľudovo-liberálnou pseudokoalíciou, ktorá už dlhé roky ovláda Úniu, dôrazne vyjadrila silným PROTESTNÝM HLASOVANÍM v nadchádzajúcich voľbách do Európskeho parlamentu.


© Jaroslav Paška

 
SNS Europsky parlament
EFD MELD
Nasi europoslanci Facebook
© Jaroslav Paška 2018

späť